Rozwijamy się dla Ciebie

Kurier-Express-Paket (KEP) - Emons Spedition & Logistik
 • kompletna paleta usług serwisowych w segmencie CEP
 • Związki kooperacyjne z wiodącymi usługodawcami
 • Koncepcja one stop shopping

Wszystko dociera do celu:po osobistym transporcie, w podanym czasie lub na podstawie wysoko rozwiniętych standardów. Kompletną ofertą w segmencie kurierskich paczek ekspresowych wspieramy naszych klientów w ich codziennych działaniach. Przesyłki i paczki docierają do celu szybko i bezpiecznie.

Dzięki naszym wieloletnim powiązaniom kooperacyjnym z wiodącymi usługodawcami CEP możemy zaoferować pełny profesjonalizm i absolutną niezawodność. Ponad pół miliona przesyłek CEP, które Emons rocznie transportuje pomiędzy krajami Europy i do Europy Wschodniej, są dowodem na ciągłość naszych usług.

Jako oferent usługi one stop shopping działamy bardzo wydajnie i bezpośrednio. Nasze usługi chcemy maksymalnie upraszczać, abyś Ty mógł się zająć wyłącznie interesami. Niczego nie przeoczymy, wszystkie przesyłki dotrą na miejsce swego przeznaczenia – precyzyjnie i punktualnie.

Przewieziemy je po wybranej trasie i do podanego celu.


Pełny potencjał usług CEP

 • Emons skoordynuje i wykona Twoją pracę. Zrealizujemy Twoje zlecenie zgodnie z dokonanym wyborem jako
  • przesyłkę kurierską
  • przesyłkę ekspresową
  • lub paczkę
 • Osobiście dostarczona, w najkrótszym czasie lub optymalnie standaryzowana
 • Włącznie ze śledzeniem przesyłki i potwierdzeniami

Osobiście dostarczona przez serwis kurierski Emons

Jeśli konieczne jest przewiezienie specjalnej lub bardzo ważnej przesyłki, to najlepszym rozwiązaniem są przesyłki kurierskie Emons. Przesyłany przedmiot pozostaje przez cały czas pod opieką kuriera i zostaje dostarczony według życzenia tego samego lub następnego dnia. Oczywiście załączamy kompletne potwierdzenie transportu i dostawy. Nasze usługi kurierskie nadają się specjalnie do transportu spontanicznie zlecanych przesyłek o dużej wartości.


Szybciej praktycznie już nie można: Ekspres z Emons

To może się zawsze przytrafić. Ważny ładunek lub paczka musi zostać przetransportowana do celu w możliwie krótkim czasie. Liczy się każda minuta. Jest to najlepsze wyzwanie dla naszej sieci z wiodącymi specjalistami w tej dziedzinie. Ekspresowe usługi Emons zapewniają szybkie i pewne dostarczenie Twojej przesyłki. Przy tym czas dostawy jest określony. Dokładnie wiesz, kiedy Twoje towary dotrą do adresata.


Paczki Emons – perfekcyjny standard na wysokim poziomie

Najbardziej ekonomiczny sposób transportu paczek z A do B to serwis przewozu paczek Emons. W tym segmencie działalności doskonale dopasowano do siebie przebieg transportu i procesy IT pomiędzy nami a naszymi systemowymi partnerami. Z maksimum wydajności prześlemy stały wolumen Twoich paczek – odpowiednio do ilości i na całym obszarze.


Twój osobisty kontakt ze specjalistami CEP w Emons

 • Specjaliści w dziedzinie kurierskich paczek ekspresowych we wszystkich oddziałach
 • Osoba kontaktowa

„Przekaż nam codzienny wolumen paczek lub przesyłki ekspresowe i kurierskie, my zadbamy o resztę. Zawsze możesz na nas liczyć.

W Emons zawsze rozmawiasz ze znanym Ci doradcą klienta, który osobiście nadzoruje transport z A do B Twoich przesyłek kurierskich, ekspresowych lub paczek.“