Sprawdzone i kompetentne

 • 100 oddziały na całym świecie
 • Ponad 3000 zatrudnionych
 • Ugruntowana pozycja od 1928 roku

Nie bez powodu firmy Emons Spedition i Emons Air & w ciągu dziesięcioleci wypracowały sobie na rynku pozycję uznanych partnerów w dziedzinie transportu i logistyki. Dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu, elastyczności i wytrwałości spełniamy jako specjaliści w dziedzinie transportu i logistyki indywidualne wymagania naszych klientów – w usługach krajowych i międzynarodowych.


Wszystkie środki transportu współpracują ze sobą – multimodalność w Emons

 • Transport lądowy Emons drogami i koleją
 • Transport powietrzny „Emons Air & Sea“
 • Transport morski „Emons Air & Sea“

„Emons ma ugruntowana pozycję a przy tym pozostaje elastyczny, tak że nie ma praktycznie takiego życzenia, którego nasi fachowi pracownicy nie mogliby spełnić w ramach naszej oferty usług. W naszej pracy wykorzystujemy cały potencjał naszych oddziałów, sieci i usług logistycznych, aby znaleźć dla Ciebie, jako naszego klienta, rozwiązanie dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystamy przy tym ze wszystkich środków transportu, aby uzyskać jak najlepsze wyniki ekonomiczne i efektywności.

Perfekcyjne połączenie różnych dróg transportu wyróżnia uznane usługi transportowe i logistyczne. Perfekcyjnie wykorzystujemy możliwości i instrumenty zawarte w Twoim zleceniu.“


Jesteśmy właściwym specjalistą do zadań specjalnych

 • Transporty materiałów niebezpiecznych
 • Oferta usług celnych
 • Wiedza, doświadczenie, podnoszenie kwalifikacji

„Oprócz typowych transportów dóbr i towarów, świadczymy także usługi transportu ładunków niebezpiecznych. Nasz fachowy personel poradzi sobie także z takimi zadaniami. Gwarantujemy odpowiednie wyposażenie pojazdów oraz niezbędną wiedzę i doświadczenie kierowców w zakresie ładunków niebezpiecznych. Najważniejsze dla tych usług są maksymalna staranność i niezawodność. Deklaracje, oznakowanie i wyposażenie ADR muszą być zawsze nienaganne.

Także podczas clenia towarów najważniejsze są przepisy i formalności. Dzięki naszemu bogatemu serwisowi celnemu, przejmiemy od Ciebie wszystkie zadania związane z załatwianiem formalności celnych w imporcie i eksporcie. Przy tym spedycja Emons jest gwarantem finansowej wiarygodności, ochrony danych i jakości. Na życzenie ujmiemy nasze usługi celne w pakiecie aż po kompletny system zarządzania cłami.

Naszym największym atutem są nasi pracownicy. Regularnie dbamy o to, aby wszyscy pracownicy Emons brali udział w kursach kształcenia i doszkalania, dzięki czemu pozostają oni kompetentni a ich wiedza jest zawsze aktualna. Tylko w ten sposób możemy oferować ponadstandardowe koncepcje Emons i realizować je w ściśle ukierunkowany sposób.

Zespół Emons stanowi jedną całość. Dzięki ciągłości, niezawodności, szybkości i elastyczności w pracy jesteśmy do Twojej dyspozycji.“


Procesy logistyczne dopasowane do konkretnych potrzeb

 • Analiza – koncepcja – realizacja
 • Gęsta sieć logistyki magazynowej
 • Od składowania kilku palet po kompleksowe projekty logistyczne
 • 24-godzinna dostępność

Nasze koncepcje logistyczne bazują na zasadzie optymalnego usieciowania i maksymalnej dostępności. Naszym klientom udostępniamy ponad 100.000 m² powierzchni magazynowych w ponad 20 oddziałach logistycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kilka jednostek ładunkowych, czy też o kompleksowe projekty logistyczne – w sieci Emons-Store Twoje towary są dostępne przez 24 godziny.

Szczególną uwagę przywiązujemy do kompleksowego, osobistego doradztwa. Koncepcja logistyki magazynowej i jej realizacja odniosą trwały sukces tylko wtedy, gdy uwzględnione zostaną wszystkie parametry i na tej podstawie przygotowany zostanie pakiet usług. Standardy pozwalające na oszczędność kosztów są stosowane tylko wtedy, gdy postawione zadanie na to pozwala. Chcemy przekonać naszych klientów zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnościami, nie zapominając o uczciwym stosunku ceny do jakości.

Wydajna koncepcja logistyki firmy Emons trwale zapewnia wysoką wydajność klientów i w konsekwencji także ich sukces.


Twój osobisty kontakt ze specjalistami Emons

 • Eksperci w specjalistycznych dziedzinach Emons we wszystkich oddziałach
 • Osoba kontaktowa

Nasi specjaliści w dziedzinie procesów logistyki magazynowej lub transportu materiałów niebezpiecznych oferują codziennie swoją osobistą pomoc. Klientom oferujemy w ramach naszej sieci doradztwo na najwyższym poziomie jakościowym, szeroki zakres usług a także odpowiednie moce i środki transportowe i magazynowe. Emons oferuje maksymalną dostępność, wydajność oraz wiedzę i doświadczenie.

W Emons zawsze rozmawiasz ze znanym Ci doradcą klienta, który osobiście nadzoruje Twoje zlecenia w dziedzinie logistyki magazynowej i transportu.