Straßenverkehre

Przewozy drogowe


Emons od dawna świadczy usługi transportu drogowego. Paczka, drobnica, ładunki częściowe lub całosamochodowe – w Emons Twoje przesyłki są w dobrych rękach, do momentu bezpiecznego przybycia do celu.Przewozy drogowe

Luftfracht

Transport powietrzny


Czy to zwykła wysyłka transportem powietrznym, clenie czy też globalne koncepcje logistyczne: Spedycja powietrzna Emons Air & Sea oferuje koncepcje dopasowane dla Twego międzynarodowego łańcucha dostaw.


Transport powietrzny

Seefracht

Transport morski


Jeżeli skorzystasz z naszych usług transportu morskiego, to importowane i eksportowane przez Ciebie dobra pewnie i niezawodnie dotrą do wszystkich zamorskich portów. Oprócz wysyłki ładunków drogą morską i powietrzną Emons Air & Sea także oferuje swoim klientom globalne koncepcje logistyczne z jednej ręki.


Transport morski

Rail Cargo


Wydajność, innowacje i środowisko naturalne mają wielkie znaczenie w transportowych koncepcjach Emons Rail Cargo. Optymalne połączenie przewozów ładunków koleją z transportem statkami, samolotami i samochodami stanowi podstawę szerokiego zakresu oferowanych usług.


Rail Cargo

Logistik

Logistyka


Logistyczne Koncepcje spółki Emons Logistik są godne rozpowszechnienia. Oferta naszych usług sięga od logistyki produkcji, dystrybucji i części zamiennych, poprzez logistykę magazynową i dostawy just in time, aż po sterowanie zaopatrzeniem i serwis usług dodanych.


Logistyka

Kurier-Express-Paket-Dienste

Usługi CEP


Osobiście przez kuriera, z gwarantowanym czasem dostawy, przesyłki ekspresowe nocne lub po prostu standardowa paczka: Dzięki własnej centralnej dyspozycji ekspresowych paczek kurierskich (CEP) i kooperacji z oferującymi te usługi, wiodącymi podmiotami gospodarczymi.


Usługi CEP

zoll-service

Formalności celne


Nasze usługi związane z cleniem, doradztwem celnym i zarządzaniem cłami ułatwiają oclenie i załatwienie formalności celnych dotyczących Twoich przesyłek importowych i eksportowych.


Formalności celne

gefahrgut

Materiały niebezpieczne


Podczas wysyłki ładunków niebezpiecznych wielką rolę odgrywają maksymalna staranność, szeroko ujęte bezpieczeństwo oraz przestrzeganie przepisów prawa i kompleksowych wymagań klienta. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych doradców – specjalistów w branży ładunkach niebezpiecznych – zawsze będziesz po bezpiecznej stronie.


Materiały niebezpieczne

cargo_tr

Klienci prywatni


Dla klientów prywatnych i firm nadających przesyłki okazjonalnie opracowaliśmy w „Cargo International“ optymalną koncepcję transportu krajowego i międzynarodowego. Nasze rozwiązanie wyróżnia się przede wszystkim prostym załatwianiem wszelkich formalności wysyłkowych przez Internet.


Klienci prywatni

beratung

Doradztwo


Potrzeby i zadowolenie klientów odgrywają wielką rolę w firmie Emons. Są one jednocześnie i zachętą, i wyzwaniem.


Doradztwo