Ty pakujesz, my odbieramy!


Profesjonalna wysyłka dla klientów małych i prywatnych

spedition-privatkunden
  • Możliwość kompleksowej, profesjonalnej wysyłki
  • Wysyłka krajowa i międzynarodowa
  • Włącznie z odbiorem

Cargo International jest właściwym partnerem dla prawie wszystkich przeznaczonych do wysyłki towarów. My zatroszczymy się o całą drogę transportu, od odbioru u Ciebie w domu do dostarczenia na adres odbiorcy na całym świecie. Przesyłką może przy tym być paczka, paleta z towarami lub morski kontener. Odbiór przesyłki u Ciebie jest standardowym elementem usługi.


Łatwe załatwianie formalności przez Internet

Spedition und Versand für Privatkunden
  • Ceny można łatwo obliczyć przez Internet
  • Zamówić przesyłkę i zlecić jej odbiór
  • Śledzenie przesyłki

Wszelkie formalności dotyczące zlecenia można załatwić przez Internet, ponieważ koncepcje wysyłkowe Cargo International charakteryzuje przede wszystkim prosty formularz zlecenia – od zgłoszenia wysyłki do śledzenia paczki. A tak to funkcjonuje: Wprowadzić adres odbioru i adres przeznaczenia, zlecić kalkulację i zapłacić, to rozpoczyna procedurę wysyłkowa. Dzięki numerowi przesyłki zawsze wiesz, gdzie znajduje się twoja paczka i kiedy dotarła do adresata.


Doskonały serwis – bezkonkurencyjne ceny

Spedition Privatkunden Service
  • Płynne załatwianie formalności związanych ze zleceniem
  • Szybkie czasy reakcji
  • Doskonały serwis

Korzystając ze światowej sieci Emons, spółka Cargo International oferuje w korzystnej cenie szeroki zakres usług serwisowych dużej grupy spedycyjnej. W studium Niemieckiego Instytutu ds. Jakości Usług Serwisowych, dotyczącym usługi przesyłu paczek w roku 2013, firma Cargo International zajęła dwa pierwsze miejsca: w dziedzinie przesyłu paczek z odbiorem u nadawcy oraz w dziedzinie serwisu. Pozwoliły na to: Bogata wiedza i doświadczenie, system techniczny umożliwiający szybkie i płynne załatwianie formalności związanych ze zleceniami oraz wsparcie klienta o najkrótszym czasie reakcji.


Cargo International – przedsiębiorstwo Emons Spedition

Od założenia firmy w roku 2009 spółka Cargo International GmbH oferuje swoim klientom załatwianie przez Internet wszystkich formalności transportowych wraz z odbiorem przesyłki na miejscu. Cargo International – jakość, korzystna cena, optymalna wysyłka i wysoki wskaźnik zadowolenie klientów z serwisu profesjonalistów firmy Emons.

 

**0,14 € za minutę połączenia ze stacjonarnej sieci w Niemczech, z telefonii komórkowej maks. 0,42 €/min.